-------- -DOPRAVA SR-

--------Slovenská pošta

---------DPD preprava

-------zdarma od 60 EUR

 

--------VÝDAJNÉ MIESTA-

-----Uloženka - do 18 kg

-------------------Bratislava

-------zdarma od 40 EUR

 

-Úvod » Semienka, suché plody » GOJI Kustovnica A380, 500 g


    

GOJI Kustovnica A380, 500 g

 

Číslo produktu: 7199
Nákupom získate 8 bodov
Vaša cena:
7,50 EUR

GOJI Kustovnica čínská- A380


Goji, tiež kustovnica čínska (godži, Goja, červený diamant) sa tradične pestuje v Číne, pestovatelia z provincie Ningxia patrí medzi najkvalitnejšie producentov plodov.


Goji je právom označovaná za najprospešnejšie superpotravinu 21. storočia. Každé puzdro semenníku obsahuje 1 až veľa vajíčok. Bobule sú guľovité až podlhovasté, červenej, žltej, oranžovej alebo čiernej, so zvyškami vytrvalého kalicha. Semená sú sploštené.


Prvé pozitívne účinky možno pozorovať už po 2 - 3 dňoch užívania. Do 14 dní pravidelného užívania dochádza u 80% užívateľov k alkalizácii a vyčistenie krvi Obsahové látky: 18 druhov aminokyselín. Bobule obsahujú až 21 stopových minerálov (napr. Zinok, železo, meď, vápnik, germánium, selén a fosfor). Je bohatým zdrojom karotenoidov vrátane beta-karoténu (viac beta-karoténu ako má mrkva). Bobule obsahujú 500-krát viac vitamínu C na váhu ako pomaranče a tie sú na druhej mieste. Bobule kustovnice tiež obsahujú vitamíny B1, B2, B6 a vitamín E. Zrelé plody obsahujú asi 11 mg železa na 100gramů, beta-sisterol, kyselinu linolovú (mastná kyselina), seskviterpenoidy (cyperon, solavetivon), tetraterpenoidy (zeaxantín, physalin) a betaín (0,1%). Bobule Goji obsahujú polysacharidy, ktoré upevňujú imunitný systém. Jeden polysacharid nájdený v tomto plodu bol deklarovaný ako silný sekretový stimulant (jedná sa o látku, ktorá podporuje sekréciu ľudského rastového hormónu v podvesku mozgovom).


Priemerné výživové hodnoty v 100 g:

Energia 1500 kJ (359 kcal), tuky: 1,1 g (z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,5 g), sacharidy: 70 g (z toho cukry: 44,2 g), vláknina : 2 g, bielkoviny: 14,3 g, soľ: 0,03 g.

Zloženie: Kustovnica čínska


Skladovacie podmienky: Skladujte pri maximálnej teplote 20 ° C a relatívnej vlhkosti 70%.


Aj cez niekoľko kontrol nemožno vylúčiť výskyt zvyškov kôstok ai.Všetky fotografie sú ilustračné, aktuálna ponuka sa môže vo farbe a tvaru líšiť.

NDQxNm