-------- -DOPRAVA SR-

--------Slovenská pošta

---------DPD preprava

-------zdarma od 60 EUR

 

--------VÝDAJNÉ MIESTA-

-----Uloženka - do 18 kg

-------------------Bratislava

-------zdarma od 40 EUR

 

-Úvod » NOPÁLOVÁ MÚKA

NOPÁLOVÁ MÚKA

Nopal je mexické meno aztéckeho pôvodu pre kaktus - Opuntia ficus indica.
Po zbere a očistení kaktusových listov nasleduje narezanie dužiny na malé kúsky. Sušiaci proces prebieha v konvekčných peciach pri teplote 50 ° C a potom je ich sušina rozomletá. Vzhľadom k šetrnému spracovaniu a sušenia je v nopalové sušine uchovaný vysoký obsah všetkých prírodných látok. Pri spracovaní nie sú prítomné žiadne chemické a konzervačné látky.


Nopal obsahuje vysoké množstva pektínov (vápenato-horečnatých) a pestrého zastúpenia minerálov a vitamínov, najmä početných vitamínov B a C, je 47% objemu vyschnutého nopálu tvorené vlákninou a to rozpustnú aj nerozpustnú. Nopal obsahuje 17 aminokyselín. Nopal má veľmi nízku energetickú hodnotu.


Nopalovou múku možno pridať do zmesi pri príprave cesta na pečivo, môžeme pre telo získať komplexnej obsah živín. Nopálová múka je vhodná pre bezlepkovú diétu.


EUR
EUR
Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie
Nopálová bezlepková múka 100 gempty
Nopálová múka 100 gPridáva sa do zmesí na prípravu nopálového pečiva.Nopal je bohatým zdrojom nerozpustnej aj rozpustnej vlákniny.Prášek z NOPALU je až z 47% tvorený hubovitou vlákninou.Pravidelný
Nopálová bezlepková múka 100 g

Vaša cena 1,99 EUR

M2ZmZjJmN2