-------- -DOPRAVA SR-

--------Slovenská pošta

---------DPD preprava

-------zdarma od 60 EUR

 

--------VÝDAJNÉ MIESTA-

-----Uloženka - do 18 kg--------

-------zdarma od 40 EUR

 

-

 


Úvod » KONOPNÁ MÚKA

KONOPNÁ MÚKA

Konopná múka sa získava jemným namletím konopných semienok, ktoré sa najprv čiastočne zbaví tuku (oleja). Tým sa predĺži jej trvanlivosť a súčasne zvýši přisvojitelnost cenných látok, ktoré sú inak zabudované v semienku.


Konopná múka je veľmi zaujímavá ako nutrične, tak spôsobom použitia. Je bohatá na rastlinné bielkoviny a je preto vhodná ako zahusťovadlo pri diétach. Zaujímavý je aj extrémne vysoký obsah vlákniny, vitamínov skupiny B a horčíka. Obsahuje tiež kyselinu listovú.

Konopné semienko je prirodzene bezlepkové a vhodné pre bezlepkovú diétu.


Konopnú múku môžeme nahradzovať pri pečení aj varení. Minimálne 10% múky môžeme nahradiť konopnú múkou, bez toho, aby to negatívne ovplyvnilo výsledok. Pridávať ju môžeme do chleba, palaciniek, vaflí, buchiet a iných ciest. Používame ju tiež do müsli a dezertov, k zjemneniu omáčok a zahustenie polievok a zeleninových pokrmov. Je výborná ako zdroj bielkovín pre športovcov.


EUR
EUR
Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie
Konopná múka hrubá 1 kgempty
Konopná múka hrubá 1 kg Obsahuje bielkoviny, minerálne látky, omega 3 a omega 6 nenasýtené mastné kyseliny.Táto forma spracovania konope neobsahuje žiadne návykové látky (THC)Môže obsahovať stopové
Konopná múka hrubá 1 kg

Vaša cena 1,95 EUR


Konopná múka jemne mletá 1 kgempty
Konopná múka jemne mletá Vyrobené z mletím čiastočne odtučneného konopného semienka.Konopná múka má špecifickú orechovú chuť, mierne horké po konope.Obsahuje bielkoviny, minerály, omega 3 a omega 6
Konopná múka jemne mletá 1 kg

Vaša cena 3,45 EUR

NDkzMj